Vítáme Vás na našich stránkách!

Restaurace U Rodinného krbu byla otevřena 18.12.2007, sídlí v historické části Nuselské radnice.

V zimě nabízíme posezení u krbu, v létě na klidné terase ve vnitrobloku. V restauraci se nachází nekuřácká místnost pro 50 osob, kde je možnost pořádání větších svatebních hostin, posvatebních večírků, rautů a firemních akcí. V suterénu je oddělený salónek s pravým krbem pro 20 osob, vhodný na pořádání menších rodiných akcí a promocí. Místnost u baru je kuřácká a nachází se zde jedna s televizí. Druhou televizi naleznete v chodbičce s barovými stolečky, která je v létě průchozí na zahrádku. Celková kapacita restaurace je 120 míst a 70 míst zahrádka.

Zcela novým projektem jsou horké lávové kameny, rozpálené na 350 stupnů, vždy čerstvé maso bez tuků si můžete připravit sami přímo na stole a dle své chuti. Podává se vždy s čerstvým salátem a omáčkou dle výběru.

V restauraci se točí pivo Rychtář 10 a Lobkowicz 12 pro milovníky vín zde máme vetší množství bílých a červených vín z domova i ze světa. Vhodným doplňkem k vínům je rozšířená nabídka sladkovodních a mořských ryb. Steaky z české roštěné nebo z argentinského býčka a jiné druhy masa jsou připraveny na lávovém grilu. V nabídce jsou i velké a malé saláty, těstoviny, domácí dezerty atd.

Ve všední den, v čase obědů se připravují čtyři hotová jídla za velmi příznivé ceny.

Od ledna 2010 připravujeme i různé míchané nápoje.

Otevřeno je denně od pondělí do soboty 11:00 - 23:00 hodin.

Přejeme Vám mnoho příjemných chvil strávených nejen na našich stránkách, ale i v samotné restauraci.

Kolektiv restaurace

 
 
U Rodinného Krbu
Denní Menu
  Bramboračka... 20,00 Kč
  Telecí máslový řízek, bramborová kaše ... 95,00 Kč
  Grilované kuřecí prsíčko, chřestové rizoto... 90,00 Kč
  Hovězí na česneku, špenát, bramborové knedlíky... 95,00 Kč
  Ovocné knedlíky s tvarohem, cukrem a máslem... 85,00 Kč

Náhodný obrázek