Vítáme Vás na našich stránkách!

Restaurace U Rodinného krbu byla otevřena 18.12.2007, sídlí v historické části Nuselské radnice.

V zimě nabízíme posezení u krbu, v létě na klidné terase ve vnitrobloku. V restauraci se nachází nekuřácká místnost pro 50 osob, kde je možnost pořádání větších svatebních hostin, posvatebních večírků, rautů a firemních akcí. V suterénu je oddělený salónek s pravým krbem pro 20 osob, vhodný na pořádání menších rodiných akcí a promocí. Místnost u baru je kuřácká a nachází se zde jedna s televizí. Druhou televizi naleznete v chodbičce s barovými stolečky, která je v létě průchozí na zahrádku. Celková kapacita restaurace je 120 míst a 70 míst zahrádka.

Zcela novým projektem jsou horké lávové kameny, rozpálené na 350 stupnů, vždy čerstvé maso bez tuků si můžete připravit sami přímo na stole a dle své chuti. Podává se vždy s čerstvým salátem a omáčkou dle výběru.

V restauraci se točí pivo Rychtář 10 a Lobkowicz 12 pro milovníky vín zde máme vetší množství bílých a červených vín z domova i ze světa. Vhodným doplňkem k vínům je rozšířená nabídka sladkovodních a mořských ryb. Steaky z české roštěné nebo z argentinského býčka a jiné druhy masa jsou připraveny na lávovém grilu. V nabídce jsou i velké a malé saláty, těstoviny, domácí dezerty atd.

Ve všední den, v čase obědů se připravují čtyři hotová jídla za velmi příznivé ceny.

Od ledna 2010 připravujeme i různé míchané nápoje.

Otevřeno je denně od pondělí do soboty 11:00 - 23:00 hodin.

Přejeme Vám mnoho příjemných chvil strávených nejen na našich stránkách, ale i v samotné restauraci.

Kolektiv restaurace

 
 
U Rodinného Krbu
Denní Menu
  Polévka z pečeného česneku, krutony... 25,00 Kč
  Telecí roláda ala Wellington se žampiónovou pastou, parmskou šunkou, zabalená v listovém těstě, bramborová kaše... 109,00 Kč
  Šunkofleky, okurka ... 97,00 Kč
  Kuřecí paličky v domácí BBQ omáčce, gratinované brambory se sýrem ... 99,00 Kč
  Grilovaná vepřová krkovice marinovaná v bylinkách, hranolky, tatarka ... 104,00 Kč

Náhodný obrázek